Podróże Wenus

ATELIER BARCINEK nowe doświadczenia poza umysłem

O witrynie

masaż dźwiękiem w hamaku SESJA
ogród sensoryczny

O witrynie

masaż dźwiękiem w hamaku SESJA
ogród sensoryczny

Przebudzenie

Zanurkuj z delfinami

Od dziecka kochałam morze. Gdy tylko otwierałam oczy pytałam „Czy morze jest już otwarte? Chcę tam już iść.” Mając kilkanaście lat marzyłam, aby wypłynąćw w roczny rejs. Potem zrodziło się we mnie pragnienie spotkania się z dzikimi delfinami w ich naturalnym środowisku – w Oceanie. Kilka lat temu udało mi się zrealizować to marzenie. 

Kiedy jesteśmy otwarci, szukamy wskazówek, nasz duch zawsze odpowie na nasze wezwanie.

Pływałam z delfinami, tam gdzie była kiedyś Atlantyda. Ciepłe wody w tamtej części Oceanu służą jako basen do ponownych narodzin. Narodziłam się ponownie i Ja. 

Brak słów, aby opisać odczucia jakich doświadczyłam będąc w wodzie wśród stada delfinów. Ich obecność, spojrzenia, dźwięki sprawiły, że poczułam się jak w innym świecie. To świat akceptacji, współodczuwania, empatii, a zarazem radości, figlarności i swobody. One przypomniały mi o tych uczuciach i pokazały, że jest to wszystko możliwe do wyrażenia. Można być radosnym i dynamicznym, a jednocześnie uważnym i współodczuwającym inną Istotę, być Przyjacielem – Człowieka, Zwierzęcia, Drzewa, Rośliny, Rzeki, Morza, Oceanu… 

Delfiny nazywane są Morskimi Aniołami. Człowiek doświadcza głębokiej wewnętrznej przemiany, gdy delfin go wybiera, aby komunikować się z nim w jego naturalnym środowisku. Kontakt telepatyczny z takim delfinem pozostaje na zawsze. Polecam spotkanie z nimi w ich naturalnym środowisku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ