Podróże Wenus

ATELIER BARCINEK nowe doświadczenia poza umysłem

O witrynie

masaż dźwiękiem w hamaku SESJA
ogród sensoryczny

O witrynie

masaż dźwiękiem w hamaku SESJA
ogród sensoryczny

Przebudzenie

Kogo grasz?

Żadna z ról nie określa naszej wartości. Jesteśmy tu, by doświadczać się w różnych rolach. Mistrzostwem jest oduczyć się oceny. Każda rola, która nas pociąga powinna być odegrana, dla naszego własnego samorozpoznania.

Każde nasze marzenie ma być spełnione, bo właśnie spełnianie marzeń jest tak ważne w odkryciu kim jesteśmy naprawdę.

Kogo grasz najlepiej? Męża, kochanka, ojca, a może brata. A Ty kobieto? Kogo najbardziej lubisz grać – matkę polkę, grzeczną dziewczynkę, czy wzorową pracownicę? A może marzysz o roli niczym nie skrępowanej kochanki, która bierze od życia przyjemność i rozkosz w każdej ilości?

Która rola cieszy Cię najbardziej? Która rola pociąga Cię coraz bardziej? Czy pozwalasz sobie grać każdą rolę, której pragniesz?

Każda rola jest właściwa. Każda prowadzi Cię do prawdy o sobie. Nie ma ról lepszych i gorszych. Doświadczenie każdej roli jest niezwykłym skarbem. Chociaż nauczono nas wybierać pomiędzy „dobrą” i „złą” rolą, to za żadną z tych ról życie nie przyznaje oskarów.

Bawmy się w tym życiowym teatrze!

Jeśli totalnie nie wiesz od czego zacząć to umów się ze mną. Jestem trenerem na tej życiowej siłowni. Wiem jak wyjść poza własne ograniczenia i dotknąć własnych marzeń.

Zapisy na trening: tel. 510 090 535. Zapraszam Julia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ