Podróże Wenus

ATELIER BARCINEK nowe doświadczenia poza umysłem

O witrynie

masaż dźwiękiem w hamaku SESJA
ogród sensoryczny

O witrynie

masaż dźwiękiem w hamaku SESJA
ogród sensoryczny

era wodniczki
Przebudzenie

Głupiec nad przepaścią

Żyjemy w czasach głębokiej transformacji. Jesteśmy na skraju wielkiej pętli, która przewija się co 24,000 lat. Przechodzimy z epoki ryb do epoki wodniczki. Idziemy jak Głupiec nad przepaścią. Wychodzimy z 6000 cyklu Kali Juga. Jesteśmy wzywani do wyjścia z epoki polaryzacji, bólu i destruktywnych wzorców zachowań. Jesteśmy zapraszani do wstąpienia na wyższy poziom naszej świadomości i odnowienia połączenia ze wszystkimi istotami. Znajdujemy się w krytycznym punkcie wyboru, który rzutuje na naszą przyszłość i na naszą relację z Ziemią. 

Jesteśmy wzywani do uzdrowienia, wybaczenia zarówno sobie jak i innym. Jesteśmy wzywani do uzdrowienia zarówno na poziomie jednostki, jak i na poziomie kolektywu.

Barbara Hand Clow w swojej książce „Przebudzenie planetarnego umysłu” przypomina nam, że w naszej pamięci komórkowej mamy zapisany strach wynikający z okrutnych doświadczeń ludzkości. Bez wyczyszczenia pamieci komórkowej ze strachu i destrukcyjnych wzorców reakcji na określone bodźce, którymi jesteśmy dzisiaj traktowani trudno będzie wznieść naszą świadomość na wyższą wibrację, której możemy doświadczać w wyższych wymiarach. Wznosząc się na wyższą wibrację naszej świadomości możemy poznać czym naprawdę jest nasza moc kreacji.

Czym więcej z nas opuści zasłony iluzji strachu, bólu, opuszczenia i dowie się KIM JEST NAPRAWDĘ, a nie na kogo go wyuczono tym łatwiej będzie nam wejść w nową erę wodniczki. To jest nasz wybór czy otworzymy się na tę energię i pozwolimy sobie na uzdrawiającą transformację czy pozwolimy sobie na deformację i degradację naszego ludzkiego gatunku.

Energia wodniczki wnosi sprzeciw wszędzie tam, gdzie Człowiek traktowany jest przedmiotowo. Wszędzie tam, gdzie decyzje podejmuje się w oparciu o wytresowany umysł, a nie w oparciu o własne czucie. Od maleńkości tresuje się ludzi, aby nie czuli samych siebie. Dzieciom nie pozwala się zapłakać, ani pokrzyczeć. Wszelkie odchylenia od normy społecznej klasyfikowane są jako choroba. Wmawia się rodzicom, że ich dzieci są albo zbyt zamknięte, albo zbyt agresywne. Te dzieci nie są z żadnej strony „zbyt” jakieś. One wyrażają siebie w prawdzie, zanim ich się nie złamie. Ale są niewygodne, jak energia wodniczki. Potem są już wychowane, uspołecznione, a właściwie należałoby tu szczerze powiedzieć, że są już za życia umartwione. Wtedy przestają wyrażać głębię swojej barwnej duszy. Zaczynają realizować życzeniowy plan, który jest od nich wymagany pod groźbą kary.

Energia wodniczki potrafi wskrzesić w Człowieku odwagę do życia po swojemu, do życia w oparciu o wartości uczuciowe. Ona zagrzewa ludzkość do wielkiego uwolnienia z macek rozbuchanego ego. Dopóki ego pełni rolę sekretarza w służbie Człowiekowi to samo w sobie nie jest, takie złe. Jest i przydatne, jeśli człowiek umie z niego skorzystać.

Era wodniczki zachęca do bycia ludzkim i przypomina o naszych ludzkich priorytetach opartych o odczuwanie. Ona jako żywioł powietrza przeniknie Cię do cna, przejrzy twe sztuczki. Zada Ci pytanie – KIM JESTEŚ NAPRAWDĘ? Jej nie interesuje na kogo Cię wyuczono, czy na doktora czy na profesora, czy masz dom za milion czy za dziesięć milionów. Ona chce Cię poznać prawdziwego, ona chce poznać o czym marzysz i czego naprawdę całym sercem pragniesz. Bez ściemy i sztucznej grzeczności. Dla niej wszyscy jesteśmy jednością i urodziliśmy się z takim samym majątkiem uczuciowym. Więc każdy dla niej jest godną zainteresowania istotą.

W jej energii możemy poczuć się jak dziecko w ramionach kochającej matki. Wodniczka jest przewodniczką nad tą przepaścią, przez którą chce przejść Głupiec. Co nie oznacza, że ona Cię nad nią przeniesie. To Ty decydujesz czy idziesz dalej… Ona prowadzi.

Jeśli totalnie nie wiesz od czego zacząć to umów się ze mną. Jestem trenerem na tej życiowej siłowni. Wiem jak wyjść poza własne ograniczenia i dotknąć własnych marzeń.

Zapisy na trening: tel. 510 090 535. Zapraszam Julia

100 KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ