Podróże Wenus

ATELIER BARCINEK nowe doświadczenia poza umysłem

O witrynie

masaż dźwiękiem w hamaku SESJA
ogród sensoryczny

O witrynie

masaż dźwiękiem w hamaku SESJA
ogród sensoryczny

Przebudzenie

Do czego służy męska iskra.

Kobiecość kreuje, rodzi… jednak bez męskiej iskry nie byłoby to możliwe.

Kobiecość jest tym oceanem, którego nigdy nie zrozumiesz, nigdy nie poznasz do końca, nie pojmiesz umysłem. Nawet, gdy jesteś kobietą.

Możesz to tylko objąć sercem i zaufać, że zostanie stworzone to co ma zaistnieć. Jednak, aby ocean podniósł swe fale i wydał na świat coś ze swych głębin musi pojawić się męska iskra.

On aktywuje, wprawia w ruch, nadaje kształt i utrzymuje w ramach. Masz go i Ty i Ja, niezależnie od płci. Każdy z nas posiada w sobie pierwiastek męski. Tak jak i żeński.

Ten ocean możliwości ma w sobie każdy z nas. Pierwiastek kobiecy nie jest tym samym co kobieta. Ani pierwiastek męski nie jest tym samym co mężczyzna. W każdym z nas odbywa się wieczny i nieskończony taniec męskiego z kobiecym. Taniec stwarzania. Proces narodzin. Jedno nie może istnieć bez drugiego.

Z naszych głębin serca wydobywają się na powierzchnię pragnienia, które chcą się zamanifestować, chcą zatańczyć, chcą zaśpiewać, chcą pójść własną drogą. Narodziny tych pragnień mogą zaistnieć za sprawą obu energii: żeńskiej i męskiej. Tu na Ziemi, stworzeni w świecie dualności rozpoznajemy te oba pierwiastki, te obie energie przy pomocy płci.

Kobietom bliżej jest do pierwiastka kobiecego, lubią rozlewać się jak ocean, rozmieniać na drobne. Mężczyznom bliżej jest do pierwiastka męskiego, lubią prosto i konkretnie, znają dwie odpowiedzi: TAK i NIE.

Kobietom bliżej jest do pierwiastka kobiecego, lubią rozlewać się jak ocean, rozmieniać na drobne. Mężczyznom bliżej jest do pierwiastka męskiego, lubią prosto i konkretnie, znają dwie odpowiedzi: TAK i NIE.

Uznając, akceptując i szanując te obie energie w sobie możemy swobodnie tworzyć. Możemy odzyskać WOLNOŚĆ!!!

Możemy odzyskać własną SUWERENNOŚĆ jako Człowiek, a nie jako określona osobowość (męska lub żeńska).

Gdy rozpoznamy w sobie samym, dla siebie samego i dla siebie samej te obie energie, odnajdziemy swój PRAWDZIWY CEL ŻYCIA.

ODZYSKAMY NASZĄ PRAWDZIWĄ MOC!!!

Dzięki samorealizacji możemy poznać KIM JESTEM NAPRAWDĘ, a nie na kogo mnie wytresowano. Program w jakim wytresowano ludzkość mówi o podziale na to co mężczyznom wypada lub co muszą robić, by być męskim albo co wypada kobietom i jak powinny się zachowywać, by być kobiece.

Przywykło się mawiać, że kobieta jest od prania, gotowania i sprzątania, a mężczyzna od zarabiania i zdobywania. Jednak, w obecnych czasach, które dopuszczają możliwość rozwodu, zostajemy sami zarówno w kwestii zarabiania jak i prania czy gotowania. Żyjemy więc teraz w takim momencie czasoprzestrzni, który pozwala nam odnaleźć w każdym z nas oba pierwiastki i uwolnić się od krępujących więzów i od wmawiania nam, że bez męża czy bez żony jesteśmy niekompletni, dziwni, wybrakowani i tak dalej. Kończą się czasy pytania żony czy męża „czy pozwolisz mi?”, „czy mogę pójść?” Nadszedł czas, by tą odpowiedzialność wziąć na siebie samą i na siebie samego. By dorosnąć do własnych decyzji i z odwagą pokazać KIM JESTEM NAPRAWDĘ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *