Podróże Wenus

ATELIER BARCINEK nowe doświadczenia poza umysłem

O witrynie

masaż dźwiękiem w hamaku SESJA
ogród sensoryczny

O witrynie

masaż dźwiękiem w hamaku SESJA
ogród sensoryczny

Przebudzenie

Pokochaj siebie – to nie jest wyświechtany frazez! To jest ŻYCIE !!!

Budzenie się świadomości i trzeźwości umysłu jest procesem, którego nie da się zatrzymać. 

Dźwięki, piękne widoki przyrody oraz naturalne zapachy (!!!) pozytywnie wpływają na równowagę pomiędzy półkulami mózgu. Pozwalają na bardziej precyzyjne oraz klarowniejsze dostrojenie się do tego, co właśnie się dzieje.

Kiedy zrównoważysz swe ciało, będziesz mógł przyjąć nowe, a tym samym poszerzyć świadomość swojego Istnienia. Ciało jest dekoderem, który pomaga odbierać Ci synały płynące ze Wszechświata.

Jesteś tutaj, aby przywrócić godność oraz pełną sprawność ciała. Zacznij od złamanego serca…

Pokochaj siebie – to nie jest wyświechtany frazez! To jest ŻYCIE!

Zrozumiałam, że żyjąc w sposób w jaki żyłam, łamałam sobie cyklicznie serce. Oczywiście rozum tłumaczył mi, że to wszystko ma sens, że przecież dzięki tym trudnym doświadczeniom wzrastamy. Owszem zgadzam się z tym. Jednocześnie to nie wyklucza złamanego serca. Łamałam sobie serce regularnie przede wszystkim dla tego, że nie żyłam własnym życiem. Żyłam wedle schematu. Żyłam jak niewolnik samospełniającej się przepowiedni. Gdy dorośniesz to … skończysz studia, wyjdziesz za mąż, urodzisz dziecko, urządzisz dom, itd. No i tak szłam 40 lat w tych kajdanach. 

Krok po kroku zrzucam te programy wgrywane przez cały czas. UCZUCIE UWAŻNOŚCI jest pierwszym, które przydaje się do tego. Będąc uważną na siebie, swoje reakcje, mam możliwość wyboru. Mam możliwość kreacji świata takim jakim chcę. To jest mój świat! Mam tę możliwość i mam tę moc! Żyć tak jak chcę. Więc żyję tak… tak jak chcę, tak jak kreuję.

Nie zawsze mi do śmiechu, nie zawsze od razu rozumiem co wykreowałam. Wchodzę wtedy głęgoko w siebie, wspinam się po drabinie na wyższe piętro świadomości i oglądam stąd całą panoramę mojej krainy. Dopiero z wyższego piętra mogę się śmiać z tego co stworzyłam. Poczucie humoru przydaje się zawsze! Jednego jestem już pewna! Mogę wykreować tylko to co czuję. Tylko to czego chce moje serce. Tylko to wychodzi. 

Wiele rzeczy mi nie wyszło. Nie wyszło mi to co chciałam storzyć z umysłu, to co myslałam, że powinno się zrobić, stworzyć. To co tworzy się z umysłu idzie mozolnie, wymaga zbyt wiele wysiłku i efekt jest marny. Natomiast to co się tworzy z serca, jest tym co jeszcze dodaje skrzydeł, tym co wydaje się być nawet cudem. 

Jestem, więc czuję. Myślenia używam jedynie do czynności tak zwanych operacyjnych. To znaczy, że umysł jest jakby takim dowódcą, który zarządza procesem realizacji mojej wizji, która wypływa z potrzeby mojego serca. A po co tworzę z serca? Po to by dowiedzieć się KIM JESTEM NAPRAWDĘ, A NIE NA KOGO MNIE WYTRESOWANO…

Jeśli tworzy się coś z umysłu to tak naprawdę tylko odtwarza się to co już było. Powiela się kliszę i tyle. Wtedy Człowiek nie ma możliwości poznać siebie, kim naprawdę jest. Dusza schodzi w te wymiary po to by rozpoznać swój boski, czyli nieskończony potencjał możliwości kreacji własnego świata.

Wiem, że tego od razu nie widać. Ktoś kogo bardzo pilnuje jego własny umysł, a właściwie móżdżek to powie: „no tak, ale ja nie mogę zrobić tego co chcę, bo prawo jest takie, a poza tym to tak się nie robi tego”. Ja zapytam się tylko – SKĄD TO WIESZ? Próbowałeś inaczej? Zwykle odpowiedz jest – Nie, bo nie wolno.

Jest takie pytanie: Któremu Bogu służysz?

Odpowiedź zostawiam Twojemu ludzkiemu sumieniu…

Z błogosławieństwem radości i wolności!

Julia

PS. W przechodzeniu przez proces uzdrawiania mojego złamanego serca pomagał mi jak wierny przyjaciel zapach stworzony wyłącznie z naturalnych komponentów BROKEN HEART. On przypominał mi jak ważne jest współistnienie i że nawet jak masz złamane serce to nie ma co się chować przed ludźmi. To nie ludzie łamią nam serca. To my jesteśmy za to odpowiedzialni. Więc te Perfumy Uzdrawiające pomagają przypomnieć sobie i otworzyć się na relację ze sobą samym oraz innymi.

Zapach ten mówi „Otwieram się na mądrość płynącą z relacji opartej na współistnieniu.”

Właściwości Perfum Uzdrawiających BROKEN HEART:

leczą „złamane serce” i niwelują tęsknotę,

aktywują czakrę serca oraz czakrę seksualną,

odpowiednie dla osób, które wreszcie chcą żyć własnym życiem,

wspierają w swobodnym wyrażaniu siebie samego,

są milowym krokiem w transformacji na drodze do pokochania samego siebie,

pomagają zadbać o samego siebie,

poszerzają uczucie współistnienia z samym sobą i innymi,

ułatwiają zaakceptowanie siebie samego takim jakim jesteś,

poszerzają uczucie oparcia w sobie,

oczyszczają serce ze smutku i żalu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *