Podróże Wenus

ATELIER BARCINEK nowe doświadczenia poza umysłem

O witrynie

masaż dźwiękiem w hamaku SESJA
ogród sensoryczny

O witrynie

masaż dźwiękiem w hamaku SESJA
ogród sensoryczny

Przebudzenie

Czy jesteś gotowy na 2020?

Czy jesteś gotów porzucić wszystko, czym nie jesteś, aby stać się tym, kim naprawdę jesteś?

Czy znasz już swoje uczuciowe (czyli duchowe) poczucie wartości? Czy czujesz już w sobię tę moc?

Czy dałeś już sobie prawo do czucia? Do swobody? Do radości? Do prawdy o sobie samym?

Are you willing to let go of all that you are not, to become who you really are?

Podejmuję najważniejszą decyzję w moim życiu. Zapraszam siebie do życia jakiego pragnę. Idę tam, gdzie chce. Jadę, tam gdzie mnie woła dusza, by sobie przypomnieć kim jestem naprawdę, a nie kim wyuczono mnie by być. 

Marzysz o pięknym życiu? Tak? Jednak nie podejmujesz decyzji, nie idziesz dalej. Wiec jak coś może zmienić się, jeśli nic nie robisz, by wejść na tę ścieżkę? Stoisz w miejscu jak przestraszone dziecko i myślisz, że przyjdzie rodzic, albo piękna wróżka i Cię zaprowadzi w to miłe miejsce, przyniesie tę wymarzoną zabawkę. Że ta nowa sukienka spadnie z nieba. Wymarzona praca sama zapuka do drzwi i zaprosi Cię.

Obudź się z tego snu, jesteś już dorosły. Teraz Ty jesteś swoim własnym rodzicem, Rycerzem, Wszechmocną Boginią, swoją własną wróżką, czarodziejem co może wszystko wyczarować. To Ty jesteś teraz odpowiedzialny za swoje życie. Wyłącznie Ty! Ty decydujesz! Ty kierujesz! Ty wybierasz scenariusz życia! Czy to rola smutnego Kopciuszka, opuszczonego chłopca, wrednej Macochy albo Mocarnej Bogini czy Wszechmocnego Boga! TY! Tylko Ty!

Idź do swego Źródła i czerp z niego pełnymi garściami. Pij, smakuj, kosztuj, pieść i pielęgnuj siebie. Gdy napełnisz NAJPIERW swój dzban, pójdziesz i podzielisz się ze Światem, z Ukochanymi. 

Brak decyzji powoduje, ze stoję w miejscu, że nic się nie zmienia.

Teraz to ja jestem artystą [sprawcą dzieła] i to JA decyduję, jaki bedzie temat dzieła [temat mojego życia].  Jakie będzie tło, co bedzie na pierwszym planie [co jest moim priorytetem], a co będzie na dalszym planie [co jest dla mnie mniej ważne, co mogę czasem sobie odpuścić].

To ja decyduję jaką drogę wybiorę na 2020 rok!

Gdy mam ochotę tańczyć to puszczam sobie muzykę i tańczę. Nie czekam na koleżanki, kolegów, nie czekam na czyjeś wesele, nie czekam na męża, aż mnie poprosi do tańca. Po prostu tańczę ze sobą, tańczę dla siebie, a Ona tańczy dla mnie. 

Czasami zapraszam i jego do swobodnej zabawy tańcem. A gdy go nie ma, albo nie ma ochoty na taniec to tańczę ze sobą DLA SAMEJ SIEBIE. On zawsze nabiera ochoty, gdy widzi jak swobodnie tańczę DLA SIEBIE. Widok tańczącej, bawiącej się sobą kobiety zawsze rozpala ochotę w mężczyźnie, by się przyłączyć. Taniec to zabawa, to radość, to swoboda i bliskość. Bliskość ze sobą, bliskość z drugim człowiekiem, gdy tańczymy w parze, w grupie. 

Chcę iść na koncert, do kina? Idę, nawet gdy nikt ze znajomych nie ma na to samo ochoty co ja. Czasem nawet nikomu o tym nie mówię, gdy potrzebuję pobyć ze sobą, zaopiekować się sobą, porozpieszczać siebie. Po prostu biorę siebie za rękę, zapraszam serdecznie i ruszam do zabawy sama ze sobą. Daję sobie wszystko czego potrzebuję i nikogo nie pytam o pozwolenie, nikogo nie pytam o zdanie. Głaszczę czule swoje włosy. Pieszczę z namaszczeniem dłonie, gdy smaruję je różanym kremem. Uwielbiam karmić moje ciało naturalnymi kosmetykami, które wnikają skórę, aurę i duszę.

Masz ochotę poruszać się? Masz ochotę zacząć nowe życie? Pojeździć na rowerze, pójść w góry, popływać, pojechać w nieznane? Więc zaproś siebie i idź, jedź. Może spotkasz tam osoby, które w tym momencie mają ochotę na to samo co Ty i będziecie świetnie się razem bawili. Nie trzeba chodzić wszędzie z koleżanką, kolegą, mężem czy żoną. 

Pamiętaj, że najlepszym przyjacielem dla człowieka jest on sam dla siebie. Nikt lepiej Cię nie zna jak Ty, nikt lepiej nie zna twoich pragnień niż Ty sam, niż Ty sama. Więc zamiast oczekiwać, że mąż Cię gdzieś zaprosi lub przyjaciółka, poprostu idź tam gdzie pragniesz sama ze sobą. Sama nie oznacza, samotna! A Ty idź tam, gdzie chcesz dojść. Przestań czekać, że Ona będzie chciała tych samych rozrywek, zwyczajów, rytuałów co Ty mój drogi mężczyzno. Idź śmiało! Nie wahaj się! Energia męska pcha do przodu, wprowadza w czyn, wprowadza w ruch.

Sama oznacza: samodzielna, zaradna i zadowolona ze swojego życia kobieta. Taka kobieta uśmiecha się sama do siebie, promienieje, jest piękna.

Sam oznacza: samodzielny, zaradny i zadowolony ze swojego życia mężczyzna. Taki mężczyzna uśmiecha się sam do siebie, promienieje wewnętrzną siłą, wszyscy czują się z nim komfortowo i bezpiecznie.

To Ty podejmujesz decyzję i zapraszasz siebie do życia takiego jakiego pragniesz. Nie On, nie Ona, nie rodzice, nie przyjaciółka, przyjaciel, tylko TY.

Jeśli nie podejmuję decyzji, stoję w miejscu. Narasta we mnie napięcie. W pewnym momencie doznaję pustki. Wydaje mi się, że moje życie jest bez sensu, że jestem do niczego, że jestem jak owieczka, która podąża bezrefleksyjnie za swoim stadem. Niszczę w ten sposób moje uczuciowe poczucie wartości, z którym przyszłam w darze tu na Ziemię. Niszczę nieświadomie swój bezcenny duchowy posag.

Każdy z NAS rodzi się z takim samym duchowym majątkiem!

Wracam więc do działania. Podejmuję decyzję czego chcę, w jakim temacie teraz chcę działać. Chwilę myślę, jak to osiągnąć i ruszam do działania, minuta po minucie, godzina po godzinie, dzień po dniu. Aż dochodzę do mety. Po drodze mam wzloty i upadki, są lepsze i gorsze dni. Czasem świadomie decyduję o zatrzymaniu się na chwilę. To czas na odpoczynek. Odpoczywam tak długo, aż poczuję się znudzona. Wtedy wiem, że to znak, by ruszyć w dalszą drogę. A szczęściu i nadziei trzeba pomagać … 

Kochana Rodzino, kochani Przyjaciele, kochani Bracia i Siostry życzę Wam życia w odwadze do bycia sobą i dla siebie, podążając za własną prawdą w Nowym Roku 2020!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *