Podróże Wenus

ATELIER BARCINEK nowe doświadczenia poza umysłem

O witrynie

masaż dźwiękiem w hamaku SESJA
ogród sensoryczny

O witrynie

masaż dźwiękiem w hamaku SESJA
ogród sensoryczny

Przebudzenie

Mama i dar życia.

Czy pomyślałeś kiedyś, że gdyby nie zgoda Mamy, byś się narodził poprzez jej ciało to nie usłyszałbyś dźwięku życia. Nie poczułbyś ani zapachu, ani też smaku. Czy rozumiesz co to znaczy dać komuś życie??? Czy rozumiesz co dostałeś poprzez dar życia? Możesz doświadczać życia z całym jego bogactwem. Możesz CZUĆ. Jesteś składową wielkiej siły życia, czyli miłości.

Kochana Mamo, dziękuję że pozwoliłaś mi doświadczyć tych dźwięków, tych smaków i zapachów i dotyku. Dzisiaj dźwięk, smak, zapach, dotyk nadal jest pokarmem dla mojej duszy i ciała . DZIĘKUJĘ!!! Czuję wielką wdzięczność za dar życia. A Ty?

Czy pomyślałeś kiedyś w ten sposób o swojej Mamie? 

Kobieta wyrażając wolę urodzenia dziecka staje się pierwszym ośrodkiem doświadczania życia dla niego. Jej bicie serca słyszysz jako pierwsze. Bijące od niej ciepło czujesz jako pierwsze. Przyjemne uczucie bliskości odczuwasz dzięki niej, jako pierwsze. Kojące kołysanie w toni wodnej odczuwasz dzięki niej. To ona chodząc, kołysząc biodrami daje Ci tę możliwość doświadczania. Niezależnie co dalej dzieje się w twoim życiu. Co dalej dzieje się w relacji z twoją mamą. Na początku zawsze jest wielki dar życia z miłości. Ktoś powie „jestem z przypadku”. „Nie, nie jesteś” – odpowiem Ci. Nikt nie jest z przypadku. Wszystko jest dziełem miłości, bo miłość to inaczej mówiąc „siła życia”. Siła, która powoduje że ciągle odradzamy się, po to by znowu doświadczać życia we wszystkich jego barwach, dźwiękach, smakach, uczuciach. Bez miłości, czyli bez tej siły stwórczej nie ma życia. 

Nauczyli nas, że miłość to tylko te ładne chwile. Serduszka, kwiatki, pocałunki, przytulanki. Nie, to tylko część prawdy o miłości. Miłość to po prostu życie! Życie na Ziemi jest dualne. Czyli jest dzień i jest noc. Jest światło i jest ciemność. Życie odradza się z miłości do życia, a nie z miłości wyłącznie kobiety do mężczyzny i mężczyzny do kobiety. Miłość między ludźmi jest tylko składową wielkiej miłości życia do życia. Głową tego nie zrozumiesz. Możesz to tylko poczuć.

Gdy pojawia się Człowiek w twoim życiu i masz z nim jakieś doświadczenia to też zadziewa się z miłości życia do życia. Naszym celem tu na Ziemi jest doświadczać życia na różne sposoby. Nawet jeśli pewne osoby są nieprzyjemne dla nas, przysparzają nam „cierpień” to też jest dziełem miłości. Miłość jest jak mądry rodzic, który pozwala doświadczać i pozwala wyciągać własne wnioski na swój temat. Bo my mamy wyciągać wnioski na swój własny temat, a nie na temat tego drugiego. Każde uczucie najpierw odnosi się Ja sam do siebie samego, a ten drugi człowiek to tylko ekran dla naszych własnych projekcji. Ciekawe co? Chwilami trudne do uznania, że to Ja sam/ Ja sama jestem reżyserem mojego życia. Nieprawdaż?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *