Podróże Wenus

ATELIER BARCINEK nowe doświadczenia poza umysłem

O witrynie

masaż dźwiękiem w hamaku SESJA
ogród sensoryczny

O witrynie

masaż dźwiękiem w hamaku SESJA
ogród sensoryczny

Przebudzenie

Ucieczka w purystyczne życie.

Ucieczka z jednej skrajności w drugą jest robieniem tego samego. Ucieczka w weganizm, ateizm, abstynencję od seksu, alkoholu, papierosów, czekolady.

Ucieczka w skrajne poglądy -znudzeni katolicy skręcają w zupełnie nową religię, styl życia np. buddyzm, joga itp. Żyjąc w taki purytański sposób pozbawiamy się bezcennych doświadczeń. Jeśli zawsze będziemy sztywno trzymali się twardych zasad – zawsze czyste, zawsze wyprasowane, umalowane, kulturalne, wykształcone, zawsze zaradny i silny, zawsze gotowy do seksu – znające się na wszystkim, albo panowie świata – jak możemy dowiedzieć się kim jesteśmy naprawdę???

Te wszystkie religie, zwyczaje, filozofie, fury, „zrobione” ciała, itp. są tylko narzędziami do codziennego użytku! To są tylko zabawki w teatrze życia. One nie są zabronione. One są dozwolone, a nawet zalecane. Tylko żeby te zabawki zewnętrznego świata nie zastępowały Ci uczuciowego poczucia wartości (jedynego prawdziwego !!!). Duchowe (uczuciowe) poczucie wartości zabierzesz ze sobą wszędzie. Ono zawsze jest z Tobą. Czy stoisz nagi, czy stoisz w garniturze od Armaniego jesteś tyle samo wart w świecie uczuciowym. Nikt Ci nie zabierze, ani inflacja, ani urząd skarbowy.

Wcale nie chodzi tu, byś zostawił teraz te wszystkie wygody i ładne przedmioty. Baw się nimi, ciesz, doceniaj piękno.

Gdybyś dziś musiał opuścić ciało, opuścić dom, furę, skórę i komórę… KIM BYŚ BYŁ? KIM BYŚ BYŁA?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *